Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İhooop.com,

Türkiye'de bulunan tüm oto yedek parça şirketlerini tek bir çatı altında toplayıp, alım ve satım yapacak olan tarafları bir pazaryeri platformunda birleştirmeyi hedefleyen bir proje olarak başlamıştır. Süreç içerisinde, sadece şirketlerin değil bireylerin de oto yedek parça alma ve / veya satma ihtiyaçları da göz önüne alınarak proje bu şekilde revize edildi. Oto yedek parça şirketleri için ayrıcalıklı üyelik modelleri de eklendi.

Bir kişi için değersiz veya gereksiz olan bir ürün, başka biri için çok gerekli olabilir ancak bunu nerede bulacağını bilmiyorsa hiçbir kıymeti olmaz. İHOOOP bir oto yedek parça pazarı olarak hem bu şekilde ürünlerin yeni sahiplerini bulması hem de sonrası için ilk bakılacak bir pazaryeri oluşması açısından çok faydalı olacaktır.

Ayrıca, web sitesi üzerinden sadece Satılık  ilanlar değil; alınmak istenen ürünlerin de ilanları verilebilecek ve böylece gerekli olan talebin iletilmesi ve incelenmesi için de kullanışlı çözümler sunulacaktır.

Kısa sürede oto yedek parça konusunda Türkiye'de otorite durumuna gelecek ve hem şirketlerin hem de bireylerin dijital kullanım alışkanlıkları içinde kendine yer bulacaktır.